Teknoloji Haberleri

En İyi TikTok Benzeri 5 Video Alternatif Paylaşım Uygulamaları 2021

En İyi TikTok Benzeri 5 Video Alternatif Paylaşım Uygulamaları 2021. Kısa videolar için TikTok benzeri Dubsmash, Byte,Triller, Funimate para kazandiran uygulamalar.

TikTok benzeri uygulamalarda bazı insanlar uygulamayla ilgili güvenlik endişeleri yaşarken, diğerleri bundan hoşlanmaz. Bu sizin için iyi. Ancak, özellikle filtreler, müzik ve diğer efektler uygulanmış kısa biçimli klipler olmak üzere videolar oluşturmak ve paylaşmakla ilgileniyorsanız, gerçekten TikTok ‘u yenemezsiniz.

TikTok Benzeri Video Paylaşım Uygulamaları

Neyse ki, benzer bir deneyim sunmaya çalışan uygulamalar var. İşte Apple App Store ve Google Play Store ‘da hız kazanan birkaç TikTok alternatifi.

İlgili Makale: TikTok ‘Beta Süresi Doldu’ Hatası Videolarınızı Kaybetmeden Düzeltme

Belki biri tam olarak istediğin gibi olur.

En iyi TikTok alternatifleri seçimlerimiz:

Mobile Motion Dubsmash Tiktok Alternatifi Uygulama

Mobile Motion Dubsmash, dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısı ile 5 yılı aşkın bir süredir piyasada. 10 saniyelik kısa videolar izlemenizi ve oluşturmanızı sağlar. Oluşturduğunuz klipleri dub olarak bilinen önceden kaydedilmiş seslerle birleştirebilir veya parçalayabilirsiniz.

Yüzleri çekin, yeni danslar icat edin, filmlerden dudak senkronizasyonu çizgileri gibi ne yapmak istiyorsanız onu yapabilirsiniz. Hatta özel dub kayıtları bile yapabilirsiniz. Veya izlemeyi sevdiğiniz videoları bulmak için farklı bölümleri ve yayınları keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

TikTok Alternatifi Byte Uygulaması

Byte uygulaması, doğrudan Vine ‘ın yaratıcısından gelir. Vine gibi, döngüsel videoları düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Uygulama dışında kaydettiğiniz görüntüleri düzenleyebilir veya uygulamanın yerleşik kamerasını kullanarak altı saniyelik videolar çekebilirsiniz.

Bunların tümü daha sonra sayfanıza yüklenebilir. Uygulamanın açıklaması Apple App Store ‘da “Nostalji bizim başlangıç ​​noktamız, ancak bundan sonra nereye gideceğimiz size kalmış” diyor. Byte ayrıca kullanıcılara yeni içerik bulmak için bir sayfaya ek olarak takip ettikleri kişilerden bir içerik beslemesi sunar.

Triller Müzik ve Video Uygulaması

Triller, ister ünlü bir sanatçı, ister sıradan bir joe olun, müzik videoları oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan basit bir uygulamadır. Triller’ı dans, dudak senkronizasyonu ve komedi için de kullanabilirsiniz – tıpkı TikTok ‘ta olduğu gibi.

100’den fazla filtre ve düzenleme aracı sunar. Aslında Triller, bir parçaya karşı farklı uzunluklarda anında birden fazla video oluşturmanıza yardımcı olan bir AI düzenleme teknolojisi kullanır. 2021 itibariyle Triller’ın yaklaşık 65 milyon kullanıcısı ve 215 milyon indirmesi olduğu bildirildi.

Funimate Döngüsel Video Uygulaması

Funimate, döngüsel videolar oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Teknik olarak, gençlerin müzik videolarını düzenlemesi ve paylaşması için bir yol olarak sunuluyor. Gerçek zamanlı, gelişmiş efektler, filtreler ve geçişlerle dolu, Funimate ‘i kayıtlar üzerinde çizim yapmak, şarkı sözleri, neon ışıkları eklemek ve ayrıca birçok klibi kesmek, kırpmak ve birleştirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca emoji, çıkartma kullanabilir, kendi efektlerinizi oluşturabilir ve günlük zorluklara katılabilirsiniz. Funimate, 100’den fazla ülkede App Store’da 1 numaraya ulaştığını söylüyor.

TikTok ‘a Hintli Alternatif Chingari

Chingari uygulaması, müzik ve dansla ilgili videoların çoğuyla TikTok ‘a Hintli bir alternatif. Biraz yavaş ve hantal geliyor. Ancak her saat 300.000 kullanıcı eklediği ve saatte 2,2 milyondan fazla video görüntülendiği bildiriliyor.

Para ödülü kazanmak için sınavlar oynayabileceğiniz ayrı bir oyun alanı ile tamamlanmış bir karo arayüzü vardır. TikTok Alternatifleri videoları oluşturma açısından, birkaç filtreye sahiptir ve videolara arka plan müziği eklemenizi sağlar. Ayrıca bir zamanlayıcı ayarlayabilir ve hızı değiştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu