Telif Hakkı Bildirgesi

Dijitalekosistem.com Site Kullanım Koşulları (Telif Hakkı Bildirgesi Yasal Uyarı)

Dijitalekosistem.com İnternet Sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, Dijitalekosistem.com İnternet Sitesini ziyaret, site kullanım koşulları ve telif haklarını içermektedir.

Bu İnternet Sitesinin içeriğinde yer alan tüm yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb. Dijitalekosistem.com sitesine ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceca Kanunu kapsamında korunmaktadır.

DijitalEkosistem.com web sitesinin isim hakları, yazılım, içeriği, resimleri, şablonu, marka, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, resim, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Kullanım Koşullarını“, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutarız. Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, “Kullanım Koşulları” ndaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Dijitalekosistem.com İnternet Sitesinde yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu linkler (bağlantılar), açıktan veya ima yolu ile her hangi bir garanti verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilmiştir.

Sitedeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılamaz.

Sitede yer alan eserlerin ve materyallerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu Sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu Sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.

İnternet Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir.

Kullanım şartlarıyla ilgili ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, münhasıran Türk Hukuku kapsamında İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda tarafımızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Tarafımızca ilgili kanunlar gereği yasal işlem başlatma hakkına sahibiz.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından yayınlanan doküman/raporda daha detaylı Telif Hakkı Uyarı bildirgesi bulunmaktadır. Bu bağlantı sizi doğrudan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu dokümanın yayınlandığı orjinal adrese (https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=6698&MevzuatTur=1&MevzuatTertip=5) yönlendirmektedir.

Gizlilik Politikası okumak için Tıklayın…

Başa dön tuşu