Teknoloji Haberleri

TikTok ‘Beta Süresi Doldu’ Hatası Videolarınızı Kaybetmeden Düzeltme

TikTok ‘Beta Süresi Doldu’ Hatası Videolarınızı Kaybetmeden Düzeltme? TikTok şu anda en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Ancak, insanların yaratıcılığına ve katılımına büyük ölçüde bağlı olduğu için Facebook, Twitter ve diğer büyüklerinden farklıdır.

TikTok ‘Beta Süresi Doldu’ Hatasında Taslak Video Kaybı

Perşembe akşamı, ulusal güvenlik nedenleriyle TikTok’un ana şirketi, bazı işlemleri yasaklayan bir icra emri imzaladı.

Şu an itibariyle, kullanıcılar popüler video uygulamasındaki bazı büyük teknik sorunlardan şikayetçi değiller. Ancak, bazı kişiler hala sinir bozucu “Beta Süresi Doldu” hata mesajını görüyor.

Bu sorun, TikTok sosyal medya platformundaki bazı özelliklere ve içeriğe erişmenizi engelleyebileceği için deneyiminizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Bunun yanı sıra, bazen oldukça sinir bozucu olabilecek bazı küçük sorunlar da var. Bunlar, videoları ve profilleri bulamamayı içerir. Bu nedenle, uygulamanın geliştirici ekibi, söz konusu sorunlar üzerinde zaten çalıştıklarını doğruladı.

Size daha fazla yardımcı olmak için, burada TikTok’taki can sıkıcı “Beta Süresi Doldu” sorununu çözebilirsiniz.

TikTok ‘Mesajının Süresi Doldu’ Sorununun Düzeltilmesi

Distractify ‘ın son raporunda, TikTok yeni konu bir aksaklık ya da ihtiyaç geliştiriciler kendileri tarafından tespit edilen ve her bir hata değildir. Ancak yine de TikTok ‘un bazı yararlı araçlarını etkileyebilir.

Tik Tok uygulamasının indirme sayfası, bir Apple iPhone’da gösteriliyor. Perşembe akşamı, ulusal güvenlik nedenleriyle TikTok ‘un ana şirketi, ByteDance ve ABD vatandaşları arasında herhangi bir işlemi yasaklayan bir icra emri imzalandı.

WeChat uygulamasının sahibi olan Çin merkezli teknoloji şirketi Tencent ile işlemleri yasaklayan ayrı bir yönetici emri imzaladı. Her iki sipariş de 45 gün içinde yürürlüğe girecek.

Bununla ilgili iyi olan şey, güncellemelere ve diğer hata düzeltmelerine güvenmeden sorunu kendi başınıza kolayca düzeltebilmenizdir. Yeni “Beta Süresi Doldu” hata mesajının yalnızca TikTok uygulamanız zaten güncel değilse göründüğü doğrulandı.

Bu, onu silmeniz ve uygulamanın en son sürümünü yeniden yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Bundan sonra, hata mesajı artık görünmemelidir ve artık rahatça kaydırabilirsiniz.

Ayrıca, Google Play Store’a gidip otomatik bir güncelleme de ayarlayabilirsiniz, böylece bunu her seferinde yapmak zorunda kalmazsınız. Ancak, bu yöntemin taslak videolarınızı silebileceğini hatırlamanız gerekir.

Bunun olmasını önlemek için, uygulamayı kaldırdıktan sonra taslak videolarınızı nasıl güvende tutabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Taslak TikTok Videolarını Kaydetme

Geri Blaze’in önceki raporu, yayınlanmamış TikTok videolarınızı kaydetmenin oldukça kolay olduğunu açıkladı. Tek yapmanız gereken şu basit adımları takip etmektir:

  1. Yapmanız gereken ilk şey TikTok profilinize gitmek.
  2. Bundan sonra, ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan burger simgesine tıklamanız gerekiyor.
  3. Hesap seçeneğinizden “Gizlilik ve Güvenlik” bölümünü seçin.
  4. “Kişiselleştir ve Ver” seçeneğini tıklayın ve ardından verilerinizi indirin.

TikTok ve diğer popüler platformlar hakkında daha fazla haber güncellemesi için, sekmelerinizi her zaman DijitalEkosistem.com ‘da açık tutun.

İlgili Makale: Sosyal Medyadaki Alayları Tespit Eden Alay Dedektörü Geliştiriliyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu