Fırsatlar

Amazon Prime Türkiye Video Üyelik Ücreti ve Ücretsiz Aylık Abonelik

Amazon Prime Türkiye Video Üyelik Ücreti ve Ücretsiz Aylık Abonelik Fırsatı. Amazon Prime Video abonelik ücretini ve bu ayın en iyi fiyatlarını ve fırsatlarını görün.

Amazon Prime Video Dizileri ve Filmleri Paranızın Karşılığını Veriyor mu?

Dünya çapındaki abone sayısını geçen yıl yaklaşık %25 oranında artıran Amazon Prime Video, şüphesiz yaygın karantina önlemlerinin de yardımıyla 200 milyon üye sınırını aştı. Netflix akışına tam olarak yakalaşamadı.

Bununla birlikte, aşağıda açıklayacağımız gibi, çok sayıda mevcut başlık ve nispeten düşük Amazon Prime Video ücreti göz önüne alındığında, tartışmasız daha iyi bir platform.

Amazon Prime Video aboneliği, film ve müzik akışını ücretsiz teslimat gibi yarım düzine başka avantajla bir araya getiren tam bir Amazon Prime üyeliği (30 günlük ücretsiz deneme sürümü) ile birlikte gelir. Kendi başına satın alındığında bile (yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir), paranızın karşılığını inanılmaz bir değerde sunar.

Fırsatlar Hakkında Daha Çok Yazı:

Amazon Prime Video Aboneliği Almaya Değer mi?

Amazon Orijinal şovlarının (The Boys, The Underground Railroad) yanı sıra herhangi bir VOD hizmetinin en geniş içerik kitaplığına sahip olmakla övünmektedir. Kazanan filmler (Miami’de Bir Gece ve yakında çıkacak olan Annette), ayrıca uluslararası özel filmler ve canlı sporlar.

Ve Amazon Prime Video fiyatı, platformun çoklu ortam kitaplıkları ve perakende hizmetlerine ek olarak, öğrenciler için aylık %50’ye varan indirim sağlayan ve Amazon Prime’ı belirli mobil hizmetlerle tamamen ücretsiz olarak sağlayan tasarrufların devam etmesini sağlıyor.

Amazon Prime Video abonelik ücretinin ödemeye değer olup olmadığını bilmek ister misiniz? Aşağıda, Netflix ‘e kıyasla bir Prime Video aboneliğinin artılarını ve eksilerini yazıyoruz.

Prime Video Ücretsiz Üyelik, aynı anda 3 cihaza akış yapmanızı sağlar. Ancak aynı anda yalnızca iki izleyici aynı başlığı izleyebilir ve içeriklerin çoğu HD’ dir. Bununla birlikte, Marvel Studio ‘nun The Avengers ve Amazon Original Jack Ryan gibi 4K UHD ve HDR kalitesinde keyfini çıkarmak için birkaç yüz tane mevcuttur.

Amazon Prime Video Uyumluluğu ve Dahil Olan Uygulamalar

Prime Video, Prime uygulamasına sahip tüm cihazlarla uyumludur.

Prime Dahil Olanlar: Amazon Fire TV, Fire TV Stick ve Fire Tablet; Sony, Samsung ve LG Blu-Ray oynatıcılar; PS5 & 4, Xbox One ve Xbox Serisi S & X; Roku, Google Chromecast ve Apple TV medya oynatıcıları; Panasonic, Vizio, Sony ve LG’den akıllı TV’ler ve Android ve iOS cihazlardan. Ayrıca Chrome, IE ve Edge web tarayıcıları aracılığıyla da kullanılabilir.

Amazon Prime Video Ücretsiz Üyelik Deneme Hakkı

Yeni üyeler (ve 12 ay veya daha uzun süredir devam eden eski üyeler) 30 günlük devasa bir Amazon Prime Video ücretsiz deneme hakkına sahip olmaya devam ediyor. Amazon Video Orijinal içeriğinin yanı sıra, platformun en büyük çekimlerinden biridir.

ABD’de Amazon Kanalları da genellikle 7 günlük bir deneme sunarak Cinemax gibi alakart seçenekleri keşfetmenize olanak tanır. Ancak bunları almak için tam teşekküllü bir Amazon Prime abonelik üyesi olmanız gerekir.

Öğrencilerin optimus Prime aldığını söyleyebilirsiniz! 6 aylık ücretsiz deneme ve ardından öğrenciler için aylık 6,49$’lık indirimli ücret.

Amazon Prime’a kaydolmak için web sitesine tıklayın…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu