Fırsatlar

Aiseesoft Total Video Converter 1 Yıllık Lisans Ücretsiz Promosyon Kupon

Aiseesoft Total Video Converter 1 Yıllık Lisans Ücretsiz Promosyon Kupon. Aiseesoft Total Video Converter ‘ın 1 yıllık ücretsiz lisansını alın.

Aiseesoft Total Video Converter Platinum Nedir?

Program, video ve sesi dönüştürmek ve düzenlemek için eksiksiz bir araç seti sunar.

Aiseesoft Total Video Converter, herhangi bir cihazda oynatmak için 1000’den fazla video ve ses formatını dönüştürmenize izin veren hepsi bir arada bir video asistanıdır.

Aiseesoft Total Video Converter Teknik Özellikleri

  1. Herhangi bir videoyu / sesi başka bir formata dönüştürün. Sahip olduğunuz herhangi bir video/ses, MKV, MOV, MPEG-1 Video, MPEG-2 Video, MPEG-4 Video, Müzik Televizyonu, VOB MPEG2 PS Formatı, WMV, XviD, DV gibi istediğiniz video formatına dönüştürülebilir. WebM, ASF, AVI, DivX Video, Flash H264 Video, FLV, SWF, H.264 AVI, H.264 / MPEG-4 AVC Video vb. Ve MP3, OGG, WAV, WMA vb. ses formatlarını. Bu Total Video Converter, 4K videoları tam olarak destekleyebilir. 4K videoları istediğiniz gibi kolayca dönüştürebilirsiniz.

2. İhtiyaçlarınızı karşılamak için videoyu düzenleyin. Orijinal video kaynağınızdan bir klibi kırpabilir, video oynatma alanını ayarlayabilir ve birkaç videoyu tek bir videoda birleştirebilirsiniz. İsterseniz videonuza bir metin veya resim filigranı ekleyebilirsiniz.

3. Dönüştürmeden önce videoyu geliştirin ve döndürün. Yeni eklenen geliştirme işlevi ile, yalnızca tek bir tıklama ile video kalitesini artırabilirsiniz. Dahası, daha iyi bir çıktı efekti için video açınızı döndürebilir / çevirebilirsiniz.

4. Çıkış video / ses efektini ayarlayın. Bu yazılım, Video Kodlayıcı, Kare Hızı, Video Bit Hızı, Çözünürlük ve Ses Kodlayıcı, Örnek Hızı, Kanallar, Ses Bit Hızı gibi çıkış video veya ses parametrelerini tanımlamanıza olanak tanır. Ayrıca video efektini de ayarlayabilirsiniz: parlaklık, kontrast, doygunluk, ton ve ses.

5. Çok sayıda cihazla uyumludur. Çıkış video / ses dosyaları, iPhone 11 Pro Max / 11 Pro / 11 / XS / XS Max / XR / XS / X / 8/7 / 6s / 6s Plus / 6/6/6 dahil olmak üzere en popüler cihazlarla son derece uyumludur. Plus / 5s / 5c, iPad mini 4/3/2, iPad Air 2, iPad Air, Samsung Galaxy S8 ve diğer popüler taşınabilir cihazlar.

Aiseesoft Total Video Converter Ücretsiz Lisans Nasıl Alınır?

Aiseesoft Total Video Converter Premium 1 yıllık ücretsiz lisans almak için şu adımları izleyin:

Bu bağlantıdan promosyon sayfasına gidin.

Adınızı ve E-Posta adresi girin. Gizlilik Politikamıza katılıyorum seçeneğini kontrol edin ve tıklayın. Kayıt olun.

E-postanıza kişisel bir lisans kodu (Kayıt Kodu) gönderilecektir.

Programı bu Linkten İndirin ve bilgisayarınıza kurun.

Programı çalıştırın. İlk başlangıçta görünecek olan kayıt menüsünde elde edilen lisansı etkinleştirin (veya anahtar simgesini kullanın). E-postanızı ve kayıt kodunuzu girin ve ardından Kaydol düğmesine tıklayın.

Tebrikler! 1 yıllık Premium Aiseesoft Total Video Converter lisansı sahibi oldunuz.

Promosyon Teklifinin Şartları

  • 1 bilgisayar için 1 yıllık Aiseesoft Total Video Converter for Windows lisansı alırsınız.
  • Programın yeni sürümlere güncellemeleri, lisans süresi boyunca mevcuttur.
  • Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.
  • Yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım içindir.

Aiseesoft Sistem Gereksinimleri

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 veya üzeri).
İşlemci (Intel / AMD) 2 GHz veya üstü.
2 GB RAM.

Diğer Fırsatlar için Tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu