Teknoloji Haberleri

Akıllı Evcil Hayvan Bakımı Teknolojisi ve Evcil Hayvan Dostu Ürünler

Akıllı Evcil Hayvan Bakımı Teknolojisi ve Evcil Hayvan Dostu Ürünler. Evinizdeki bu akıllı ürünler ile evcil hayvanlarınıza bakmak her zamankinden daha kolay olacak.

Akıllı Evcil Hayvan Bakımı Teknolojisi Nedir?

Akıllı ev cihazları, siz yokken evinizde check-in yapmanızı sağlar ve her şeyin yolunda olduğu konusunda size huzur verir. Ancak evcil hayvanlarınıza bakmanıza yardımcı olabileceklerini biliyor muydunuz?

İki yönlü konuşma video kameraları, GPS özellikli izleme cihazları ve internete bağlı mama kapları ile siz olmasanız bile evcil hayvanınızın mutlu, sağlıklı ve evde olduğundan emin olun.

Bu gadget’ların en iyi yanı, sizin ve evcil hayvanlarınız için hayatı kolaylaştırmasıdır. Gün içinde onları evde yalnız bıraktığınız için daha az suçlu hissedin ve onlarla geçirdiğiniz zamandan çok daha fazla keyif alın.

Evcil Hayvan Dostu Video İzleme Monitörleri

Evde olmadığınızda evcil hayvanlarınızı kontrol etmek için video monitörlerini kullanın. Özel evcil hayvan odaklı evcil hayvan monitörleri, evcil hayvanlarınızı izlemenize izin vermekten daha fazlasını yapar. Birçoğu, evcil hayvanınızın sizi görebilmesi ve duyabilmesi için her iki yöne de gider ve hatta bazıları ödül dağıtmanıza izin verir.

Kendi Kendini Temizleyen Kum Kutuları

Kendi kendini yıkayan, sterilize eden, kurutan ve kendi kendini dolduran kendi kendini temizleyen kum kutuları ile kedi bakımı çok daha kolay hale gelir. Gerçekten gözden uzak ve akıllardan uzak olmak için dolap kılığına girmiş kutuları bile var.

Evcil Hayvanlarınız İçin Akıllı Paspas Ürünleri

Pek çok evcil hayvan sahibinin güzel mobilyaları vardır ve evcil hayvanlarının tüylerinin kabarmasını istemezler. Akıllı paspaslar, evcil hayvanlarınıza yasak odalardan ve mobilyalardan uzak durmaları için zararsız uyarılar vermek için çeşitli teknikler kullanır. Bunlar özellikle yeni evcil hayvanları eğitmek veya yaşlı inatçıları yeniden eğitmek için yararlıdır.

Akıllı Evcil Hayvan Kapıları

Akıllı evcil hayvan kapıları, evcil hayvanınızın tasmasına takılan akıllı anahtar ile çalışır. Sadece anahtarı olan hayvanları kapıdan içeri ve dışarı çıkarırlar, böylece istenmeyen yaratıklar evinize girmez. Evcil hayvanınızın dışarı çıkmasını istemediğiniz zamanlarda da kapıyı kilitleyebilirsiniz.

Akıllı Besleyiciler

Akıllı besleyiciler, evcil hayvanlarınız için otomatik olarak yiyecek ve su dağıtır. Telefonunuzdaki bir uygulamayı kullanarak, kürklü bebekleriniz için beslemeleri planlayabilir ve porsiyon boyutunu kontrol edebilirsiniz.

Okumaya Devam Edin: Evcil Hayvan Aktivite Takibi IoT Mobil Uygulaması

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu