Bilişimİş Teknolojisi

Sohbet Robotu ChatBot Geliştirme İçin En Güçlü 13 Platform

Sohbet Robotu ChatBot Geliştirme İçin En Güçlü 13 Platform. Sohbet robotları, herhangi bir işletmenin hizmet etkinliğini artırmada çok önemlidir. Kişiselleştirilmiş bir deneyim ve birinci sınıf müşteri hizmeti sağlarlar.

Yapay Zeka AI Destekli Akıllı Sohbet Robotu ChatBot Geliştirme Platformları

Yapay Zeka Chatbot Sohbet Robotları, tüm dünyada ürün ve hizmet tabanlı kuruluşlar için oyunun kurallarını değiştiren unsurlar olarak ortaya çıkıyor.

Amazon, Walmart, Zomato ve çoğu çevrimiçi perakendecinin artık yerinde yapay zeka destekli sohbet robotları var.

Araştırmalar, müşterilerin %52’sinin duyarlı yapıları nedeniyle bir Chatbot ile konuşmayı tercih ettiğini gösteriyor. Akıllı Chatbot pazarlaması artık müşteri hizmetleri endüstrisini dönüştürüyor.

E-ticaret ve diğer endüstriler için sohbet robotlarındaki bu artış nedeniyle, sohbet robotu geliştirme platformları giderek daha popüler hale geliyor.

Yapay zeka sohbet robotlarından bazıları, herhangi bir kod yazmadan sohbet robotları oluşturmaya bile olanak tanır.

Bu yazımızda, uygulamalarınız için akıllı ve etkileşimli sohbetler geliştirmek için en iyi 13 AI sohbet robotunu vurgulayacaktır. En iyisini seçebilir ve iş uygulamanız için bir bot almak üzere bir chatbot uygulama geliştirme şirketi kiralayabilirsiniz.

Chatbotlar Covid-19 Zamanlarında Otomasyon – Daha fazla bilgi için okumaya devam edin

En Güçlü 13 Sohbet Robotu Geliştirme Platformu

Aşağıda, web uygulamalarınız ve web siteleriniz için güçlü, ölçeklenebilir ve hızlı sohbetler oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi 13 AI Yapay Zeka Destekli Sohbet Robotu Chatbot geliştirme platformu yer almaktadır.

Mobile Monkey Sohbet Robotu ChatBot Geliştirme Platformu

Facebook Messenger ile entegrasyon için tasarlanan Mobile Monkey, yapay zeka destekli en iyi sohbet platformlarından biridir. Chatbot’u reklam kampanyalarınıza bağlayabilir ve damla pazarlama için kullanabilirsiniz.

Pazarlama çabalarınız için yerleşik sohbet robotu formları, kurşun mıknatıslar ve otomasyon araçları vardır. Chatbot, ziyaretçilerinizin müşteriye dönüştürülmesini sağlar.

Platform için entegrasyonlar, SMS ve daha fazlası gibi ek özelliklere sahip ücretsiz ve ücretli sürümler mevcuttur.

Botsify ChatBot Platformu

Web siteleri için sohbet robotlarının yanı sıra bir Facebook Messenger ve Slack de oluşturabilirsiniz. Sorunsuz akışlar oluşturabilir ve konuşmaya dayalı, yapay zeka tabanlı sohbetler oluşturabilirsiniz.

Sürükle ve bırak arayüzüyle başlayabileceğiniz için Botsify kodlama gerektirmez. Tüm akışa kuş bakışı bakabilir ve farklı eklentileri de entegre edebilirsiniz.

Botcore.ai Sohbet Robotu Platformu

Çoğunlukla kurumsal düzeydeki işletmeler için kullanılan Botcore Platformu, etkileşimli botlar oluşturmak için kodsuz bir sohbet robotu geliştirme platformudur. Chatbot’u eski sistemlerle entegre edebilirsiniz.

E-ticaret, satış ve pazarlama, tedarik zinciri, güvenlik için sohbet robotları ve belirli eylemler için uyarılar ve tetikleyiciler vardır. Chatbot, öncelikle satıcılara ve yerine getirmeye odaklanır, bu da onu kurumsal yönetim için sorunsuz hale getirir.

Daha fazlasını okuyun: Ücretsiz Sohbet Robotu Chatbot Oluşturma

Wotnot Sohbet Robotu Geliştirme Platformu

En iyi AI sohbet robotlarından biri olan Wotnot, çok çeşitli endüstriler için tam kapsamlı sohbet botu pazarlama çözümleri sunar. İşletmeniz için sohbet robotu akışlarını hızla özelleştirebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz önceden var olan şablonlar vardır.

Satış ve pazarlama faaliyetlerini desteklemek için canlı sohbet özelliği de var. Gerektiğinde ve gerektiğinde insan müdahalesine olanak sağlar.

DialogFlow Platformu

Google’ın sunduğu bir sohbet robotu geliştirme çerçevesi olan DialogFlow, işletmeniz için ses tabanlı ve sohbet tabanlı sohbet robotları oluşturmanıza olanak tanır.

Facebook messenger botları oluşturabilir ve Google Assistant, Alexa ve diğer VA’larla entegre edebilirsiniz.

Hem mobil hem de web uygulamaları için mevcuttur. Platform, konuşmaları optimize etmek ve müşterilere insan benzeri bir his vermek için Doğal Dil İşleme özelliğini kullanıyor.

TARS Platformu

TARS, açılış sayfaları için sohbet botundaki en iyi AI çözümlerinden biridir ve dönüşüm oranınızı artırır. Akıllı bir bot oluşturmak için seçebileceğiniz 800’den fazla şablon vardır. Birincil amaç, olası satış-dönüşüm oranınızı artırmaktır.

TARS, sohbet web siteleri ve sohbet robotları oluşturarak pazarlama çabalarınızın yatırım getirisini artırmaya odaklanır.

Daha fazlasını okuyun: Yapay Zeka ve Sohbet Robotları

ChatterOn

ChatterOn vaadi, 5 dakika içinde AI sohbet robotları oluşturabilmenizdir. İşletmeniz için en hızlı AI sohbet robotu yazılımı olmayı hedefliyor.

Platform; resimler, videolar, karuseller ve daha fazlası dahil olmak üzere sohbet robotları için zengin içeriği destekler. En büyük avantajı, ChatterOn’un tüm premium özelliklerinin işletmeniz için 15.000 mesaja kadar ücretsiz olarak sunulmasıdır.

FlowXO ChatBot Platformu

Web siteleri, sosyal medya ve mobil uygulamalar gibi tüm platformlara entegre edilebilen FlowXO ile etkileşimli yapay zeka destekli sohbet robotları oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçilere özel selamlar sunan e-ticaret için harika bir sohbet robotudur. FlowXO ile oluşturulan chatbot, müşterinin satın aldığı ürün veya hizmeti tanımlayarak ödemeleri kabul edebilir.

HubSpot Sohbet Robotu Oluşturucu

Popüler sohbet robotu geliştirme platformlarından bir diğeri olan HubSpot sohbet robotu oluşturucu, 200’den fazla entegrasyon sunar. Neredeyse sınırsız konuşma yetenekleri sunan ölçeklenebilir bir bot oluşturabilirsiniz.

E-posta izleme, CRM’ye potansiyel müşteri ekleme ve Gmail ve Outlook ile entegrasyon sağlar. En büyük yararı, botun size sohbet ederken insan dokunuşuna benzersiz bir bakış açısı sunmasıdır.

Amplify.ai

Yeni nesil sohbet robotu pazarlama çözümü olarak pazarlanan Amplify.ai, çok çeşitli manzaralar için kişiselleştirilmiş görüşmeler sağlar.

Özel ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmak için markalı sanal asistanlar oluşturabilirsiniz. AdLingo adlı bir platform kullanarak Instagram ve Facebook’ta sohbet reklamı deneyimi sunmanıza olanak tanır.

Aivo IoT Destekli ChatBot Platformu

Müşteri hizmetleri ve destek yetenekleriyle tanınan Aivo, benzersiz hizmet deneyimi sunmanıza olanak tanır.

Müşterilere gerçek zamanlı olarak yanıt vermek ve dönüşüm oranınızı artırmak için yapay zeka destekli sohbetler oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir kodlama gerektirmez ve 50 farklı dil için chatbot desteği sunar. Platformu Zendesk, Sapier, Salesforce ve diğerleri ile entegre edebilirsiniz.

Imperson AR VR Destekli Platform

Özellikle işletmeler tarafından kullanılan Imperson, tüm önemli platformlarda ses, video, metin, ses, AR ve VR’yi destekleyen yüksek kaliteli AI sohbet robotları oluşturmaya olanak tanır.

Imperson, NLP yetenekleri aracılığıyla gerçek müşteri deneyimi sunar. Skype, Facebook, Messenger, Slack, Kik ve diğer birçok sohbet platformu için uçtan uca bir chatbot AI çözümüdür.

Boost.ai

Doğal dil işleme ile sorunsuz çalışabilir sanal ajan kurmak istiyorum, Boost.ai sahip en iyi seçenektir. 100’den fazla canlı sanal aracı, 10 milyondan fazla etkileşim ve 1000’den fazla sertifikalı eğitmen ile en iyi AI sohbet yazılımlarından biridir.

Boost.ai, insan benzeri konuşmalar için NLP kullanan ölçeklenebilir sohbetler oluşturmanıza olanak tanır ve dinamik sohbetler oluşturmanıza yardımcı olur.

Bir chatbot oluşturmak zor görünebilir. Kod içermeyen platformlar, sürükleyip bırakmanız gerektiğinden bunu kolaylaştırır. Bununla birlikte, yanınızda uzmanlara sahip olmak, başarılı bir bot geliştirme şansınızı hızla artırabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu