Fırsatlar

Mango Animate AI Ücretsiz Üyelik Kupon Kodu

Mango Animate Ücretsiz Üyelik Kupon Kodu. Metinden Konuşmaya Avatar Videosu için en iyi AI video oluşturucu. Portre resminizi ve komut dosyanızı yükleyin. Konuşan bir avatarla profesyonel bir video oluşturun. Veya Mango AI görüntü oluşturucuyla AI fotoğrafları oluşturun.

Mango Animate AI Nedir?

Metin ve Fotoğraf Kullanarak Videolar Oluşturmak için Yapay Zeka Video Oluşturucunuz.

Videonuzu profesyonel bir AI avatarıyla yükseltin. Mango Animate Avatarları, hassas dudak senkronizasyonu ile insan ifadelerini doğal olarak taklit eder. Gerçekçi AI videoları oluşturmak için çeşitli avatarlar arasından seçim yapın veya portre fotoğrafınızı içe aktarın.

Önceden oluşturulmuş video şablonları, bazıları özelleştirilebilir olan tüm ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır. Ayrıca dikey formatta da mevcut olan göz alıcı AI videoları oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yapay zeka ses oluşturucumuzla metni çevrimiçi konuşmaya dönüştürün. Videonuz için mükemmel yapay zeka sesini seçin. Farklı yapay zeka video türleri için erkek, kadın ve çocuk sesleri mevcut.

Yüzleri portre fotoğraflarından AI avatarlarına çevrimiçi olarak değiştirin. Yalnızca bir portre fotoğrafıyla bir avatarı yeniden şekillendirin ve bunu AI videonuza uygulayın.

Açıklayıcı videolar, eğitim videoları, tanıtım videoları ve diğer iş videoları oluşturun. İster başlangıç ​​videoları, bilgilendirici bilim videoları veya eğitici videolar hazırlıyor olun, ister etkili iletişim için yapay zeka avatarlarını kullanın. Ya da dijital avatarlarla ilgi çekici yapay zeka videoları oluşturun. Benzersiz bir anlatım oluşturun, hikayenizi anlatın ve kişiselleştirilmiş içerikle hedef kitlenizi büyüleyin.

Mango Animate AI ile açıklayıcı videolar, tanıtım videoları, eğitim videoları, beyaz tahta videoları, karakter videoları ve metin videoları hazırlamak için ücretsiz animasyon oluşturucu.

Mango Animation Maker

Mango Animation Maker ücretsiz medya nesnelerinden oluşan büyük bir kitaplık, animasyon video oluşturucuda önceden oluşturulmuştur ve kullanıma hazırdır. Resimler, SVG’ler, animasyon widget’ları, efektler, SWF’ler, semboller, şekiller ve çizelgeler, animasyonlu video oluşturma işleminizi kesinlikle zenginleştirecektir.

Mango Animation Maker, yalnızca tamamen yeni bir animasyon video yazılımı değil, aynı zamanda yeni nesil kullanıcı odaklı animasyon video yapımcısıdır.

Mango Animate AI Diğer Ürünleri

  • Mango WM: Profesyonel Beyaz Tahta Animasyon Video Yazılımı
  • Mango CM: İnanılmaz Eskiz Karakter Video Yapıcı
  • Mango PM: Web Seminerleri, Toplantılar ve Sınıflar için Animasyonlu Sunum Oluşturucu
  • Mango TM: Metin Video Oluşturucu

Mango Animate Animasyon Ücretsiz Üyelik Nasıl Yapılır?

Siteye gidin ve sağ üstten üyelik oluşturun.

Mango Animate Animation Üyeli için Sayfa Gidin…

Mailinize gidin ve doğrulamayı yapın.

Oluşturduğunuz üyelik ile giriş yapın.

Sağ yukarıdan profil resminize tıklayın ve billing infoya tıklayın.

Sol altta Gift Card ‘a tıklayın ve bu kodu girin:

1PD7-2BEG-KPNP-4DQE

App kısmında Mango AI seçin.
Altta verilen doğrulama harflerini girin ve Submite tıklayın.

Tüm işlemleri yaptıysanız sitenin logosuna tıklayın ve Ana Sayfaya gidin.
Create Proje alanına tıklayın ve herhangi bir proje oluşturun.

Yukarıda profil resminize tıklayınca alt kısmında 6 ay aktif olduğunu göreceksiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu