Drone

En İyi 5 Safe Drone Blade QuadCopter

En İyi 5 Safe Drone Blade QuadCopter. Quadcopter kelimesinin hem eğlence hem de iş için kullanılabilecek ilginç bir mühendislik parçasıyla hemen ilişkilendirildiği bir dünyada, pazarın üreticilerle dolu olması şaşırtıcı değil. Bunların arasında en ünlü ve popüler olanlardan biri Blade ‘dir.

SAFE Teknolojisine Sahip En İyi Blade Serisi Quadcopters Drone

Blade Quadcopter her yerde yüksek kaliteli bir ürün olarak bilinir ve kimse itibarına meydan okumaya cesaret edemez.

Blade serisi quadcopters üretimi ile tanınan şirket, tasarımlarının, el işçiliği ile üretilmiş dronları uçurmanın çok daha kolay ve daha güvenli olacağını garanti eden SAFE teknolojisi gibi bazı gelişmiş özellikleri içerdiğini unutmamak gerekir.

Bu şirket, değerli müşterilerine geniş bir Quadcopter yelpazesi sunuyor. Ancak en popüler drone Blade Nano QX ‘tir. Bu, denemeniz gereken son derece iyi ve uygun fiyatlı bir quadcopter.

Bu makalemize, satın alma işleminiz için düşünebileceğiniz en popüler ve güvenilir Blade quadcopter ‘lerden bazılarının ayrıntılı bir incelemesini yapıyoruz.

Blade ‘in En İyi 5 Quadcopter Dronu

Blade quadcopter ‘lar en çok SAFE (Sensör Destekli Uçuş) teknolojileriyle tanınırlar ve farklı fiyat aralıklarında gelirler. Aşağıda listelenen dronlar, bu üreticinin en iyi ürünleri arasındadır.

Nano QX 3D BNF Blade Quadcopter

Nano QX 3D şekilde dizayn edilmiş olan bir Nano Quadcopter engellere meydan okuyan manevralar ile popülerdir. Ustalıkla yüksek hızlı dönüşler, keskin dönüşler ve son olarak, mükemmel ters çevrilmiş uçuşlar yapabilir.

Eşsiz SAFE teknolojisi ile bu drone, pürüzsüz, kendi kendine seviyelenen uçuşlar sunacağına güvenilebilir ve birden fazla uçuş moduna sahiptir.

Sezgisel tasarımı ve ters motor teknolojisi, Nano QX Blade drone ‘nun güçlü ama hafif bir gövdeye sahip olmasına yardımcı olur. Bu, yumuşak çim veya hatta bazı peluş halılar gibi herhangi bir yüzeyde akrobasi yapmayı seçmeniz durumunda hata payı bırakmaz.

İlgili Makale: Videografi ve Hava Fotoğrafçılığı İçin Alabileceğiniz 8 Drone

SAFE teknolojisi, uçuş modundayken bu drone için devrim niteliğinde bir elektronik koruma olarak adlandırılabilir.

Pürüzsüz ve tutarlı bir performansa sahip olmanızı sağlamak için rüzgarlı koşullarda bile istenen çok yönlülüğü sunar. Deneyiminizin ne olduğu önemli değil, size en uygun uçuş moduna karar verebilirsiniz.

Nano QX, kullanıcının sınırlı bir uçuş zarfına sahip olmasını sağlamak için kilitlenen eğim ve yuvarlanma limitleri sayesinde kararlı bir drone’dur. Elektronik otomatik tesviye, çubukları bıraktığınızda pozitif bir dengeye sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Daha heyecan verici olan şey ise, sadece denetleyici düğmesine basarak 360 derece çevirebilmenizdir.

Uçuş rutininizi EVO modunda bir düğmeye basarak geliştirebilirsiniz ve bu drone 180 derece dikeyden ters bir konuma dönebilir. Drone için uçuş kontrolleri, yön ne olursa olsun aynı kalır.

Tam menzilli manevra kabiliyetine sahip olmanıza yardımcı olacak 3D Çeviklik modunun sağladığı bir 3D uçuş deneyiminin keyfini çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Nano QX ‘in temel özellikleri şunlardır:

 • Tamamen monte edildiğinden kurmaya gerek yoktur
 • Drone, herhangi bir odada uçacak kadar küçüktür
 • SAFE teknolojisi sayesinde RC uçuşunun ve akrobasinin tadını daha kolay çıkaracaksınız.
 • Sadece bir düğmeye basarak herhangi bir yönde 180 derece ve 360 ​​dereceye kadar çevirebilir ‘
 • Renkli LED’ler ve yüksek kontrastlı gövdesi sayesinde yönelim korunabilir
 • Drone, sağlam ancak hafif kompozit uçak gövdelerine sahiptir ve bıçak korumaları dayanıklıdır
 • Ultra mikro 4’ü 1 arada DSMX alıcısı var
 • Uçmanızı sağlamak için yedek rotor kanatlarıyla birlikte gelir

Blade Nano QX, her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz küçük bir quadcopter. Deneyimli drone pilotları olmayanlar, drone’u sabit bir konumda tutmak için SAFE teknolojisini kullanabilecekleri için iyi bir başlangıç ​​hobi drone’dur.

Yüksek hızlarda uçmak istiyorsanız Çeviklik moduna geçebilirsiniz. Bu drone yaklaşık 50$ a mal oluyor ve kamera içermiyor.

Safe Quadcopter ile Blade 200 QX Bnf

Bu, yerleşebileceğiniz en iyi spor quadcopter. Üretici, Blade 200 QX modelinin, oynaması en sevdiği quadcopters arasında olduğunu iddia ediyor.

350 QX’e oldukça benzer, ancak boyut olarak çok daha küçüktür. Tasarım esas olarak güce odaklanmıştır ve akrobasi alanında bir patlama yaşamanızı sağlayacaktır.

Drone, iç aydınlatmaya ve şaşırtıcı güce sahip yarı saydam bir gövdeye sahip, neredeyse mükemmel bir işlevsellik ve güç karışımını temsil ediyor.

Blade 200 QX, akrobasi performansını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemenizi sağlamak için 3 uçuş modu ile birlikte gelir. Bu, yeni ürün yazılımı güncellemesinin iznidir, ancak yazılımı bu drone’a yüklemek için kabloya ihtiyacınız olacak ve bunu güncellemeniz gerekecektir.

Bu drone’dan en iyi şekilde yararlanmak için belirli bir uçuş moduna uygun pervaneler kurmanız da gerekli olacaktır.

Blade 200 QX ‘in stabilite veya kurtarma uçuş modu, dik bir uçuş için stabilite moduna benzer. Gaz kelebeği bu modda %51 ile %100 arasında çalışacak şekilde dengelenecektir ve ters çevirmeye çalışırken yanlışlıkla yere düşmenizi önlemek için eğilebilir.

3D Stagility uçuş modu, çubuklarını bıraktığınızda bu drone’nun seviyelendirmesini sağlar. Ters veya dik uçmanız fark etmez. Çünkü bu drone kendiliğinden seviyelendirilir, böylece hafif bir yardımla uçuşu nasıl tersine çevireceğinizi öğrenirsiniz.

Deneyimli bir drone pilotuysanız, Agility modunu kullanarak tam bir 3D uçuş deneyiminin keyfine varacaksınız.

SEE: FPV Drone Yarışında Yeni Başlayanlara 5 İpucu

Blade 200 QX quadcopter’ın dikkate değer özellikleri şunlardır:

 • SAFE teknolojisine sahiptir
 • Üç uçuş moduna sahiptir; istikrar, stagility ve çeviklik uçuş modları
 • Yüksek performanslı fırçasız motorlara sahiptir
 • Yönlendirme kolaylığı ve gece uçuşu sağlamak için dahili aydınlatma, LED aydınlatma vardır.
 • İsteğe bağlı bir kamera var ancak ayrı olarak satılıyor

Bu genellikle hobiler için iyi bir quadcopter drone’dur. Üç uçuş modu sayesinde nihai bir 3D uçuş performansını tam anlamıyla yaşamak isteyen hem yeni başlayanlar hem de deneyimli drone kullanıcıları için uygundur. Bu drone yaklaşık 229 dolara satılıyor.

Bıçak Chroma drone bu kolaylaştırmak için gerekli tüm bileşenleri olduğu gibi 4K hava fotoğrafçılığı içine öylesine olanlar için uygun bir seçim olduğunu. Çoklu uçuş modlarının varlığı nedeniyle hem yeni başlayanlar hem de deneyimli drone pilotları için iyi bir drone.

İnanılmaz 4K videolar ve net fotoğraflar çekebilen bir CGO3 kameraya sahiptir. Bu kamera, bir HD kamera ve bir stabilizasyon gimbalini, küçük ayrıntıların seçildiği sabit hava videoları çekmede iyi olan tek bir ünitede birleştirir.

Kameranın tüm kontrollerine ST-10 + denetleyicide kolayca erişilebildiği için kullanımı uygun bir drone. Bu 4K kamera, bozulmasız lens sayesinde balık gözü etkisinin ortadan kaldırıldığı 16MP’dir.

Blade Chroma AP Combo Quadcopter

Blade Chroma quadcopter ayrıca ayarlanabilir çözünürlüğe ve kare hızına sahip entegre bir 3 eksenli fırçasız stabilizasyon gimbaline sahiptir. Ayrıca videoları ST-10+ ‘a canlı olarak aktarabilir ve akış birden fazla cihaza yapılabilir.

Ancak, ücretsiz CGO uygulaması yüklenmiş olarak 802.11N Wi-Fi bağlantısı olan bir Android cihaza veya bir iOS cihaza sahip olmanız gerekecektir.

ST-10 + denetleyicinin sayesinde tüm kamera işlevleri parmaklarınızın ucunda olacak. Bu, oldukça sezgisel bir Android arayüzüne sahip 5.5 inçlik bir dokunmatik ekrana sahip. Canlı videoları gerçek zamanlı telemetri ile görüntüleyebilir.

Anahtarlar ve düğmeler, tanımlanmalarını kolaylaştırmak için açıkça işaretlenmiştir ve uçuş ve kamera kontrolleri son derece basittir. Kamera eğimini ve drone hızını ayarlamak için kaydırma anahtarı vardır.

Bu Blade quadcopter benzersiz bir şekilde, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla uçuş modu sağlayan SAFE Plus Teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile, drone uçurma deneyiminiz ne olursa olsun sorunsuz ve istikrarlı bir uçuş deneyimine sahip olduğunuzdan emin olun.

Tüm uçuş modları kendiliğinden seviyelendirilir ve konumu daha hassas bir şekilde tutmak için GPS’in yanı sıra yükseklik sensörlerini kullanırlar. Eve Dönüş İşlevini seçerek, bu dronun kendi başına inmesini sağlayabilirsiniz.

İlk kez drone uçağı yapıyorsanız, Akıllı modu kullanabilirsiniz. Çünkü, Blade Chroma’yı kontrol çubuğunun itileceği herhangi bir yöne kolayca hareket ettirmenizi sağlar.

Bu mod aynı zamanda SAFE daire bariyerini oluşturacak ve drone, kontrol çubukları bırakıldığında konum ve rakımı otomatik olarak tutacaktır.

Tecrübeli bir pilotsanız, dörtlüğe çubuk göreliliğine güvenmeden geleneksel bir drone gibi yanıt vereceği için AP (havadan fotoğrafçılık) modunu kullanabilirsiniz. Kullanıcılar daha fazla kontrole sahip olacak ve hatta SAFE Circle’ı kapatabilirsiniz.

Bu mod aynı zamanda kontrol yanıtını düzgün tutar ve kontrol çubukları bırakıldığında drone’u otomatik olarak tutabilir. Öte yandan, Beni Takip Et Modu yerleşik bir yardımcı pilot gibi davranır.

Bu modda, o mükemmel çekime odaklanabilir, kamerayı dron takip ederken kaydırabilir ve eğebilirsiniz ve ayrıca istediğiniz zaman dronun tam kontrolünü devam ettirebilirsiniz.

Bu drone, beni izle modu sayesinde kullanıcının bir yıldız olmasını sağlayacak – drone, ST-10 + denetleyicisini tutsa da kamerayı takip edecek ve kamerayı tutacak.

Blade Chroma AP drone, yasal ve güvenli kalmanıza yardımcı olacak ve ayrıca ayarlanabilir uçuş sınırları sayesinde sorumlu bir şekilde uçacaksınız.

Bu drone, kendisi için tanımlayacağınız irtifa ve mesafe sınırı içinde kolaylıkla tutulabilir ve hassas hava sahasının engellenmesine yardımcı olacaktır. Bütün bunlar Chroma programı tarafından kolaylaştırılmıştır.

Bu drone’nun öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • Kamerası, 4K çözünürlükte düzgün ve sabit hava videosu çekebilir
 • Balık gözü etkisi distorsiyonsuz lens tarafından ortadan kaldırılır
 • 30 dakikalık uçuş süreleri
 • SAFE Plus teknolojisine sahiptir
 • Yeni başlayanlar için uygun akıllı mod, deneyimli pilotlar için AP modu, Otonom Beni İzle Modu ve
 • Beni İzle modu
 • Eve Dönüş İşlevi
 • Mükemmel sinyal alımını kolaylaştırmak için direğe monte GPS antenine sahiptir

Bu drone yaklaşık 1000$ ‘a mal oluyor ve bunu karşılayabilecek yeni başlayanlar için iyi bir seçim ve net fotoğrafçılık ve sinematografi için iyi özellikleri nedeniyle profesyoneller için oldukça uygun.

Bu modelin sunduğu özellikler hakkında çok daha iyi bir fikir edinmek için Blade Chroma drone’nun derinlemesine incelemesine göz atmanızı öneririz.

Blade Quadcopter Vortex 250 Pro BNF Drone

Blade Vortex 250 olumlu drone piyasada üzerindeki etkisi nasıl etkili ortaklıklar ana kanıtıdır. Bu drone, ImmersionRC ve Horizon Hobby markalarının işbirliği ile her iki şirketin de güçlerinden yararlanılarak yapıldı.

Drone, drone yarışlarında istenen performansa ve rahatlığa sahip bir FPV mini quad’dır. Tasarımında son teknolojinin kullanılması nedeniyle uçuş deneyimi bu dünyanın dışında.

Orijinal Vortex ARF ile karşılaştırıldığında bu drone daha hafif, daha güçlü ve aynı zamanda güçlüdür ve onunla kesinlikle bir profesyonel gibi uçacaksınız.

Blade Vortex 250 Pro, yalnızca tek bir kutuda tam bir acele olarak gelir ve tamamen entegre özelliklere sahiptir; uçuş kontrolörü, bir Kara Kutu kaydedici, 40 kanallı bir video vericisi ve tam bir grafik OSD. Bu drone’nun yapısı güçlüdür ve 7 adet 32-bit ARM işlemciye sahiptir.

Vortex 250 drone dikkate değer özellikleri şunlardır:

 • Sektör lideri spektrum 2,4 GHz teknolojisi
 • Eşsiz ImmersionRC Fusion 32-bit uçuş kontrol sistemi
 • 2MB kara kutu kayıt cihazıyla Protune özelliğine sahiptir
 • 4 mm karbon fiber motor kolları ile dayanıklı gövdeye sahiptir
 • 8 24-bit RGB LED’in yanı sıra süper yüksek kayıp model alarmı
 • Dinamik güç kontrolü ile birlikte entegre 40 kanallı NexWaveRF 5.8 GHz video Tx.

Blade Vortex 250 Pro, RC drone yarış hobileri için iyi bir drone. Yaklaşık 500 dolara mal oluyor. Ancak ilgili bir verici, uyumlu bir FPV monitör, 3S-4S 1350 Li-Po uçuşu ve pil şarj cihazına ihtiyacınız olacak.

Blade Quadcopter 350 QX2 AP Combo Rtf

Blade 350 QX ‘e göre bir gelişmedir ve uçuş deneyiminizi zenginleştirmek için ekstra özelliklere sahiptir.

Daha uzun bir uçuş süresinin keyfini çıkarmanız için 3S 3000 mAh uçuş pili ile mobil cihazlara 720/30 video indirme bağlantısı sunan 2 eksenli fırçasız gimbal 1080 kamera ilavesiyle tam entegre bir hava fotoğrafçılığı çözümü sunar.

Yeni bir DX4 vericiye sahip olmanın yanı sıra, bu drone’nun sistemi yükseltildi; Harici bir anten, gelişmiş GPS doğruluğu ve performansı ve görsel pusula hatası algılama özelliğine sahip yeni bir RF yonga seti var.

Bu insansız hava aracının sistemi, kullanımını basitleştirmek için basitleştirilmiş bir telsiz çözümüne de sahiptir ve pil kapağı sayesinde gelişmiş bir yönelim vardır.

350 QX AP drone, havadan fotoğraf ve video çekmede oldukça iyidir ve bütün bir paket olarak geldiği için birkaç bileşen satın alarak kendinizi strese sokmanıza gerek yoktur.

Bu harika İHA ‘nın temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • 2 eksenli fırçasız gimbal
 • C-Go 1 kamera 1080p / 30’a sahiptir
 • Desteklenen cihazlara 5,8 GHz Wi-Fi video indirme bağlantısı sunar
 • Büyük bir 3S 3000mAh uçuş piline sahip olacaksınız
 • Bu drone, tüm Spektrum radyoları ile uyumludur

350 QX AP drone, profesyonel fotoğrafçılık için iyidir ve ayrı bileşenler satın alma ihtiyacınızı ortadan kaldıran eksiksiz bir paket olarak gelir. Bu drone yaklaşık 1099 dolara satılıyor.

Okumaya Devam Edin: Farklı Amaçlarla Kullanılan En İyi 10 Dron

Belirli bir drone ‘nun satın alınabilirliğine ve özel ihtiyaçlarınıza uygunluğuna bağlı olarak sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Umarım bu makale sizin için yararlı olmuştur. Aşağıda yorumlarınızı bekliyoruz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu