DroneTeknoloji Haberleri

Farklı Amaçlarla Kullanılan En İyi 10 Dron

Farklı amaçlarla kullanılan en iyi 10 Dron modeli. Dronlar, teknolojinin yaptığı en harika yeniliklerden biridir. Son yıllarda pil ömrü, bağlantı, görüntü kalitesi ve görüntü sabitlemedeki iyileştirmelerle önemli ölçüde gelişti.

Dronlar, bir zamanlar Hollywood yapımlarının tek alanı olan saçma sapan pahalı modellerin bir parçasıydı. Yalnızca profesyonel ekipmanla mümkün olan çekimler, artık yalnızca birkaç yüz pound’a mal olan tüketici uçağıyla elde edilebiliyor.

İHA ‘lar söz konusu olduğunda, önemli tavizler de var. Daha hafif uçaklar Kullanıcılara daha fazla uçma özgürlüğü tanıyarak kayıt düzenlemelerinden kaçınma olasılığı yüksektir. Ne yazık ki, havadar koşullarda kontrol etmek daha zordur. Ayrıca, daha ağır dronların ilgili makamlara kaydedilmesi gerekir; daha fazla istikrar ve kapsamlı beceriler sunmaları muhtemeldir.

Sizin için en iyi 10 Drone teknolojisinin listesini hazırladık.

Çocuklar İçin Dronlar

Dronlar çocukları büyülemekte asla başarısız olmaz. Ancak çocuklar için drone seçmek, bazı önlemler almayı gerektirir. Dronların güvenli ve yaşa uygun olması ve aynı zamanda o kadar da pahalı olmaması gerekir. Dikkate alınması gereken diğer şeyler, çocuklar için drone kullanımını zorlaştıran USB şarj cihazları, pil ömrü ve şüpheli belgelerdir.

El Kumandalı Drone

Mini dronlar, uçuşu başlatmak için uzatılmış çocukların elinden başka bir şey olmadan çalışır. Ardından UFO-esquonun içeriden dışarıya uçmasını izlemek için uzaklaşır. Oradan başlayarak, basit hareketler çocukların dönüp daha yükseğe uçmasına yardımcı oluyor. Drone’daki koruyucu kabuk, çocukların parmaklarına zarar verebilecek kanatlarla doğrudan bağlantı kurmamasını sağlar.

Holy Stone HS210

Holy Stone HS210, kullanıcılara kutuda üç pil paketi ve iki şarj kablosu sağlayarak pil başına yaklaşık 7 dakika maksimum uçuş süresi sağlayan çocuk dostu bir drone. Kırmızı, yeşil ve mavi renklerde bulunan uzaktan kumandalı bir drone’dur. Bu drone, fiyat için büyük bir değer ve performans veriyor.

Fotoğrafçılık İçin En İyi Dronlar

Modelleri fotoğraflamak için insanların peşinden koşmanın zamanı çoktan gitti. Dronlar, fotoğrafçılara ve yaratıcılıklarına derin bir nefes aldırdı. En iyi kameralı drone’lar, eskiden oldukları basit oyuncaklardan çok daha fazlasıdır.

Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından yaygın olarak kullanılırlar. Çünkü alanlara ulaşabilirler ve normal kameraların yapamayacağı açılardan çekim yapabilirler.

DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic, 2016’da en iyi kamera drone’ları ile mümkün olanı değiştirerek, aşırı ağır veya hantal olmadan iyi kalitede bir lensi katlamayı ve taşımayı mümkün kıldı. 4K yakalayabilir ve bir PlayStation ile daha fazla ortak noktası varmış gibi görünen kullanışlı bir katlanabilir kontrolör sunabilirdi.

2021 yılına kadar katlanır Mavic serisi, Mavic Mini, Mavic Air 2, Mavic 2 Zoon ve Mavic 2 Pro olarak en ucuzdan en pahalıya dört kategoriye ayrılıyor.

PowerVision PowerEgg X Explorer

PowerVision PowerEgg X Explorer, PowerVision PowerEgg X Sihirbazının basitleştirilmiş bir sürümüdür. Güncellenen sürüm su geçirmez gücünü kaybettiğinde bile, artık maliyeti azaltmıştır. Drone, bir denetleyici, kılıf, tek bir pil, video kamera tutacağı ve bir tripod yuvası ile birlikte gelir.

Skydio 2

Skydio ‘nun en yeni dronu, endüstri lideri bilgisayar görüşüne ve orijinal R1’e kıyasla büyük ölçüde geliştirilmiş bir kameraya sahiptir. Ayrıca Çin’den gelen rekabete kıyasla makul fiyatlı. Kaliforniya merkezli start-up’ların hırsı her zaman temelde uçan bir kamera ekibi olan bir drone geliştirmek olmuştur.

En İyi Yarış Dronu

Drone yarışı, genç nesil için ortaya çıkan eğlenceli bir hobidir. Yarış dronları çok yüksek hızlı makinelerdir. Havada diğer tüm drone türlerinden daha çeviktir.

Walkera F210 3D

Walkera F210 3D, yarışçıların piyasada bulabileceği en iyi drone’lardan biridir. Normal ve gece görüş kameralarına, sağlam bir yapıya, basit özelleştirmelere ve çok sayıda düşünceli uzun ömür özelliklerine sahiptir. Dronlar kolayca düşmez. Hepsinden iyisi, kullanıcılar uçuş özelliklerini doğrudan değiştirebilir ve uçuş kontrol cihazını herhangi bir spesifikasyona göre ayarlayabilir.

Arris X-Speed ​​250B

Gelişmiş elektroniklere sahip basit bir tasarım olan Arris X-Speed ​​250B, çekici bir paket oluşturur. Kullanıcıların pili şarj etmesi gerekiyor ve drone uçmaya hazır. El ilanlarını öğrenmek için bazı yardımcı uçuş modlarıyla donatılmış olan bu, yeni yarış pilotları için harika bir paket olabilir.

Balık Tutmak İçin En İyi Dronlar

Dronlar, basit balık avı yapmanın en yeni ve güncellenmiş yoludur. Balık tutmak için drone satın alırken dikkate alınması gereken iki ana faktör vardır – pil ömrü ve stabilite. Balık tutmak çok zaman alır. Bu yüzden drone’nun bataryası uzun süre dayanmalıdır. Su alanı zaman zaman rüzgarlı olabileceğinden drone dengesi önemlidir.

Splash Drone 3 Balıkçı

Splash Drone 3 Fisherman, kameradan canlı yayını görmek için vericiye yerleştirilmiş canlı bir video monitörüne sahip % 100 su geçirmez bir drone ‘dur. Bate dökümü için tasarlanmış bir yük bırakma mekanizması ile birlikte gelir. Bu, kullanıcıları balık tutmak için ihtiyaç duyabilecekleri ekstra aksesuarları satın almaktan kurtarır.

Gannet Pro Balıkçılık Uçağı

Gannet Pro Fishing Drone, alttan asılı bir kamera ile kısa mesafeli bir teslimat drone olarak tasarlanmıştır ve herhangi bir yönde neredeyse aynı hızlarda uçabilir. Süpürgelikler, çoğu kamera platformu drone ‘larından çok daha hızlı ve daha az güç kullanımıyla ileri uçacak şekilde düzenlenmiştir.

Kargo İçin En İyi Dronlar

Paketleri ve her türden malları teslim etmek için kullanılan drone’lar, dünyadaki bazı gerçekten büyük oyunculardan büyük yatırımlar alıyor. Gökyüzümüzün paket teslimatı yapan insansız hava araçlarıyla dolu olması sadece birkaç yıl meselesi.

Matternet M2 Paket Teslim Uçağı

Matternet M2 Parcel Delivery Drone, kentsel ortamlarda talep üzerine sunulan dünyanın önde gelen teknoloji drone’udur. Drone, 12,5 mil mesafeye kadar 4,4 lbs’ye kadar yük taşıyabilir. M2, özellikle tıbbi ürünleri ve hastane tesislerini 30 dakikadan daha kısa sürede teslim etmek için kullanılır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu