Fırsatlar
Trend

Haziran Temmuz Envato Elements Free Kupon İndirim Promosyonu

Haziran Temmuz Envato Elements Free Kupon İndirim PromosyonuEnvato Elements Premium ücretsiz aboneliğine 1 ay boyunca ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Bu yazımızda Envato Elements üyeliğini bir ay boyunca herhangi bir sorun yaşamadan nasıl ücretsiz olabileceğinizi öğrenmek için bu makalenin hiçbir bölümünü atlamamanızı öneririz.

Haziran Temmuz Envato Elements aboneliği almaya devam etmeden önce size Envato Elements hakkında bilgi verelim.

Envato Elementleri Nedir?

Envato Elements, Web Şablonları, Hazır Videolar, Hazır Görüntüler, Ses Efektleri, Grafik şablonları, Yazı Tipleri, WordPress temaları, WordPress eklentileri ve diğer birçok dosyayı alabileceğiniz Envato Market ‘in bir pazar yeridir.

Daha fazlası için okumaya devam edin:

Varlıkların bir kısmını Haziran Temmuz Envato Ücretsiz Deneme süresinde de kullanabilirsiniz. Bu Sayfada Aylık Envato Ücretsiz Dosyalar bağlantısı da paylaşılmaktadır.

Envato Elements, eksiksiz bir dijital pazarlama çözümü oluşturmak için Temalar, Eklentiler, Video Şablonları, Hazır Görüntüler, Müzik, Yazı Tipleri, Sunum Şablonları ve çok daha fazlası gibi binlerce kaliteli ürün içeren hepsi bir arada bir pazarlama platformudur.

Envato Elements Öğelerini Youtube ‘da Kullanabilir miyim?

Evet, Envato öğelerinde bulunan Youtube ‘daki tüm dosyaları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Haziran Temmuz Envato Elements Hesabı Free Nasıl Alınır?

Genellikle Envato Elements her ay ücretsiz olarak birkaç dosya sunar. Ama özel bir promosyon bağlantısı paylaşacağız. Bununla birlikte %100 indirim kazanacaksınız.

Envato Elements Üyeliği 1 Aylık Nasıl Ücretsiz Alınır?

  • Öncelikle kredi kartınızda Sanal Kart oluşturun ve 1 Dolar ya da karşılığında TL yükleyin. Kur farkına takılmamak için 10 tl. yeterli olacaktır. Envato anlık olarak bu parayı çekip tekrar size iade edecektir.
  • Envato Elements teklifinden bir aylık ücretsiz erişim elde etmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.
  • Burada, e-posta, ad ve şifre gibi bilgilerinizi girmeniz ve Devam’a tıklamanız gerekecektir.
  • Şimdi ödeme bilgilerinizi girin ve gördüğünüz gibi bir ay için 0$ ödemeniz gerekiyor, bu da ücretsiz olarak alacağınız anlamına geliyor.
  • Fatura ayrıntılarını doldurduktan sonra siparişi tamamla’ya tıklayın ve bir ay boyunca ücretsiz Envato elements öğelerini sınırsız kullanmaya hazırsınız.

Envato Elements Ücretsiz Aylık Üyelik Linki 

Envato Elements Hesabını bir ay boyunca ücretsiz olarak bu şekilde alabilirsiniz.

Not: Sanal kartınızı silmeyi unutmayın :)

Diğer Fırsatlar:

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu