Fırsatlar

Soft Organizer Pro Uninstaller Ücretsiz Sınırsız Lisans Kodu

Soft Organizer Pro Uninstaller Ücretsiz Sınırsız Lisans Kodu. Tam yazılım kaldırma, önceden silinmiş programların izlerini arayın ve kaldırın, programın kullanışlılık derecesine bakın.

Soft Organizer Pro Sınırsız Ücretsiz İndir

Windows için kullanımı çok basit ancak işlevsel bir uygulama yöneticisi, bilgisayarda yüklü programların tam bakımını gerçekleştirir.

Soft Organizer Pro ile yeni uygulamalar yükleyebilir ve tüm faaliyetlerini takip edebilirsiniz. Bilgisayarda bırakmış olabilecekleri izler de dahil olmak üzere bu uygulamaları daha sonra tamamen kaldırmanıza olanak tanır.

Yükleme sırasında bir program izlenmediyse ve şimdi kaldırılması gerekiyorsa, bu araç sistemdeki tüm izler için kapsamlı bir arama yapabilir ve tüm kalıntıları kaldırabilir.

Bir program için güncelleme varsa ve bu program otomatik olarak güncellenemezse, Soft Organizer mevcut güncelleme hakkında sizi bilgilendirir.

Yüklü programların listesini gözden geçirip bazı bilinmeyen uygulamaları keşfettiğinizde, o uygulamanın açıklamasına geçerek bununla ilgili daha fazla ayrıntı öğrenebilirsiniz.

Soft Organizer ‘de yerleşik derecelendirme sistemi sayesinde, düşük kaliteli, kötü geliştirilmiş ve hatta tehlikeli uygulamaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Derecelendirme, kısa bir süre sonra bir programı kaldıran kullanıcıların yüzdesini gösterir. Listedeki kaldırma yüzdesi ne kadar yüksekse, uygulama o kadar şüpheli görünür.

Soft Organizer Önemli Özellikleri

  • Kolay ve erişilebilir arayüz, aşırı öğelerle aşırı yüklenmemiş ve kullanıcıyı şaşırtmamış. Anlama kolaylığı için her ayrıntı maksimum düzeyde basitleştirilmiştir.
  • Programları yüklemek, kaldırmak ve güncellemek için gerekli tüm seçenekleri içerir.
  • Kullanımı basit olsa da, deneyimli kullanıcılar programı çok faydalı bulabilirler. Çünkü ön planda olmasa da gelişmiş seçenekler mevcuttur. Bu, olağan yükleme ve kaldırma prosedürlerini kolaylaştırır, ancak tam özellikli işlevsellik sağlar.

Soft Organizer Pro Sınırsız İndirmek için Tıklayın…

Diğer Fırsatları takip etmek için Devam edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu