Fırsatlar

Ücretsiz İndir MultiPro: GoPro ProTune Bluetooth Remote

Ücretsiz İndir MultiPro: GoPro ProTune Bluetooth Remote. GoPro 5, 6, 7 ve 8 için başarıyla çalıştığı doğrulandı.

Ücretsiz GoPro ProTune Bluetooth Remote İndir

MultiPro, aynı anda birden fazla GoPros ‘u kontrol etmenize ve telefonunuzdan ProTune ayarlarını uygulamanıza olanak tanır.

Bu uygulamanın diğer GoPro uygulamalarına göre birçok avantajı vardır.

Daha Hızlı Bağlantı:
Wifi yerine Bluetooth kullanarak, bu uygulama GoPros’unuza önemli ölçüde daha hızlı bağlanır.

Daha Uzun Pil Süresi:
Bluetooth (BLE = Bluetooth Düşük Enerji), Wifi ‘den %90’a kadar daha az enerji gerektirir. Bu nedenle piliniz daha uzun süre dayanır.

Birden Fazla Kamera Bağlayın:
Aynı anda birden fazla GoPro kullanıyorsanız, bu uygulama geçiş yapmanıza veya yeniden bağlanmanıza gerek kalmadan hepsini kontrol etmenize olanak tanır.

GoPro Uzaktan Kumanda ProTune Ayarları

Çözünürlük, Saniyedeki Kare Sayısı, Beyaz Dengesi, Deklanşör Hızı, Maks ISO, Görüntü Sabitleme ve EV Telafisi gibi önemli ayarları uzaktan değiştirin.

Ön Ayarları Kaydet:
Tüm kameralarınıza birden fazla konfigürasyonu kolayca uygulamak için ayarlarınızı ön ayar olarak kaydedin.

Hızlı Ayarlar:
Kontrol ekranından tüm kameralar için ‘Beyaz Dengesi’ veya ‘Maksimum ISO’ gibi sık değişen ayarları tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde ayarlayın.

MultiPro GoPro FPV kullanımını destekler:
Drone’nuzda çıplak bir GoPro kullanırken, MultiPro keskinlik, renk profili, video formatı vb. Gibi ilgili ayarları yapmanıza izin verir.

Canlı Görüntü Yok:
Lütfen canlı yayın almanın mümkün olmadığını unutmayın. Bluetooth kullanırken video. Bunun için resmi GoPro uygulamasını kullanın.

MultiPro: GoPro ProTune Bluetooth Remote İndir…

Diğer GoPro İndirim ve promosyonlar için Tıklayın… 

Bu ürünü yalnızca ülkenizin / bölgenizin yasaları dahilinde kullanmanıza izin verilmektedir. Dijitalekosistem.com ve çalışanları herhangi bir yasadışı faaliyetten sorumlu değildir. Bu ürünü biz geliştirmedik; Bu ürünle ilgili bir sorununuz varsa, geliştiriciyle iletişime geçin. Bu ürün, açık veya zımni veya başka herhangi bir garanti türü olmaksızın “olduğu gibi” sunulmaktadır. Bu ürünün bu sayfadaki açıklaması bir öneri, onay veya inceleme değildir; geliştirici tarafından yazılmış bir pazarlama açıklamasıdır. Bu ürünün kalitesi ve performansı garantisizdir. İndirme veya kullanma riski size aittir. Bu ürünle kendinizi rahat hissetmiyorsanız, indirmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu