Fırsatlar

Envato Elements Ücretsiz Premium Üyelik Kupon Kodu ve Promosyon

Envato Elements Ücretsiz Premium Üyelik Kupon Kodu ve Promosyon. Web sitesi şablonları, grafikler, ses dosyası, videolar, logolar, illüstrasyon, şablonlar, yazı tipi, HTML şablonları, WordPress temaları ve çok daha fazlası.

Envato Elements Nedir?

Envato Elements, Envato tarafından sağlanan bir hizmettir. Amacı, yaratıcılara, tasarımcılara ve diğerlerine etkileyici, genişleyen bir dijital varlık kitaplığına erişim sağlamaktır.

Elements.envato, WordPress eklentileri ve temaları, HTML şablonları, yazı tipleri, grafikler, çizimler, fotoğraflar, ses dosyaları, videolar ve diğer içerikleri içerir.

Çevrimiçi e-ticaret mağazası işletiyorsanız, siteniz için yüksek kaliteli bir simge, logo, grafik veya şablon bulmanın ne kadar zor olduğunu muhtemelen anlıyorsunuz. Bu tür zorluklar Envato Elements fikrinin arkasındaki ilham kaynağıydı.

Envato Elements tarafından sunulan, web tasarımcılarına ve e-ticaret sitelerine grafiklere ve stok fotoğraflara sınırsız erişim sağlamayı amaçlayan abonelik tabanlı bir hizmettir.

Elements.Envato 2021 En Güncel Promosyon ve Premium Üyelik

Web sitesinin arama motorlarında ne kadar üst sıralarda yer aldığı, 2 ana öğeye bağlıdır: içerik ve grafikler. Büyüleyici grafikler kullanarak dikkatlerini çekerken okuyucularınıza doğru, güncel ve yararlı içerik yayınlamak istersiniz.

Makul bir aylık ücret karşılığında istediğiniz kadar grafik indirebilir ve lisansını alabilirsiniz ve lisansınız abonelikten çıktıktan sonra bile geçerliliğini korur.

Envato Elements ‘in size sunduğumuz ücretsiz planına abone olduğunuzda, Envato’nun aşağıdakileri içeren ana varlık dizinlerine otomatik olarak erişebilirsiniz. Envato’nun 7 ana varlık dizini vardır:

  • ThemeForest – Web sitesi temaları ve şablonları için;
  • VideoHive – Telifsiz videolar ve şablonlar için;
  • PhotoDune – Telifsiz stok fotoğraflar için ;
  • GraphicRiver – Yazı tipleri, simgeler, logolar ve grafik şablonlar için;
  • CodeCanyon – Eklentiler, komut dosyaları ve kod parçacıkları için;
  • 3DOcean – 3D baskı modelleri için; ve
  • AudioJungle – Telif ücreti içermeyen ses müzikleri için.

Envato Elements ile Telif Hakkı Sorununa Son!

Projenizde bir varlığı kullandığınızda, telif hakkı sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde bile, varsayımsal olarak 1 aylık abonelik kullanabilir, 20 proje için sınırsız varlık indirebilir, projeleri hesabınızda atayabilirsiniz.

Bir ay sonra aboneliğinizi iptal ettiğinizde, tüm varlıkları yasal olarak projelerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani gönül rahatlığınız olacak.

Envato Elements İndirmeleri Gerçekten Sınırsız mı?

Evet, Kesinlikle, Abonelikten sonra istediğiniz kadar indirebilirsiniz.

Envato Elementlerinin Maliyeti Ne Kadar?

Bunun için bu Envato sitesinden aylık ve yıllık lisanslama fiyatlandırmaları hakkında tam bir fikir edinebilirsiniz.

1 aylık süre için DijitalEkosistem olarak size sağlamış olduğumuz Envato Elements ücretsiz üyelik promosyonu ile, ihtiyacınız olan tüm dijital kaynaklarına ücretsiz erişim sunuyoruz.

Fotoğraflar, yazı tipleri, grafikler ve çok daha fazlasının yanı sıra istediğiniz kadar Premium WordPress teması ve eklentisi indirin.

DijitalEkosistem.com, bu zor zamanlarda işletmenize destek olmak için, en son ve çalışan elements.envato.com kupon kodlarını ve indirim promosyonlarını size sunuyor.

Daha fazla kupon ve indirim kodlarını Buradan Takip edebilirsiniz.

Envato Elements Ücretsiz Üyelik Güncel Promosyon Kodu 2021

Aşağıdaki linke tıklayıp profil bilgilerinizi girin ve hesabınızı açın.

Açtığınız hesap için bir sanal kart oluşturun ve bilgilerinizi girin.

Tanımladığınız sanal kartın bakiyesi 1 dolar karşılığı TL ya da 1$ olsun. Envato bu parayı hesabınızdan çekip anında geri iade edecektir.

Hayırlı olsun. Ücretsiz olarak 1 ay boyunca Envato Elements hesabınızı kullanabilirsiniz.

Envato.Elements üyelik Linki…

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu