Fırsatlar

Ekran Kaydedici Pro Versiyon Ücretsiz Full Key Code iTop

Ekran Kaydedici Pro Versiyon Ücretsiz Full Key Code iTop. Ses ve yüz kamerası ile bilgisayar ekranının herhangi bir alanında toplantılar, oyunlar, kurslar ve daha fazlasını sınırsız kaydedin.

 • Gecikme ve zaman sınırı olmadan 4K/1080p HD videolar kaydedin.
 • Ekrandaki her şeyi kaydedin: toplantılar, oyunlar, kurslar ve daha fazlası.
 • Ücretsiz Ekran Kaydedicimizle Her Aktiviteyi PC’ye Kaydedin.

iTop Ekran Kaydedici Screen Recorder Pro Versiyon

iTop Ekran Kaydedici Screen Recorder, masaüstünüzdeki herhangi bir hareketi yakalamanıza yardımcı olan güçlü bir ücretsiz Windows ekran kaydedici ‘dir. Ekran kaydını kolay ve hızlı hale getirmek için deneyin.

Windows Ekran Kaydedici ile Film Kaydı

HD filmlerde rahat bir eğlence kulağa hoş geliyor, ancak her zaman yüksek hızlı İnternet gerektiriyor. Filmleri çevrimdışı olarak ücretsiz izlemek isteyenler için, iTop Ekran Kaydedici denemek için en iyi seçimdir!

Video Konferans Kaydı

Çevrimiçi video konferans, günlük işlerimizde vazgeçilmez bir rol oynar. Ama bazen ekrana odaklanmak ve bu arada not almak çok zor. Ücretsiz ekran kaydedici her bir kelimeyi zahmetsizce saklayabilir. iTop Ekran Kaydedici ile kariyer başarısına giden her adımınızı işaretleyin!

Müzik Kaydı

Bazen, resmi bir sürüm yayınlanmadığından, insanlar bir videodan ses klibini kendileri çıkarmak zorunda kalırlar. En sevdiğiniz müziği indirmeden çevrimdışı olarak dinlemek için iTop Ekran Kaydedici düşünceli yardımcınız olabilir!

Çevrimiçi Ders Kaydı

Gerçekten de, çevrimiçi kurslar birçok kişiye fayda sağladı ve çeşitli bilgileri nerede ve ne zaman olursa olsun öğrenmelerine izin verdi. Bazı düşünceler nedeniyle, bazı kurslar kullanıcıların oynatmasına izin vermiyor. Ama hepimiz biliyoruz ki, yeniyi bilmek için eskiyi gözden geçirebiliriz. Çevrimiçi kurslarınızı iTop Ekran Kaydedici ile kaydetmeye başlayın ve istediğiniz zaman gözden geçirin!

Kendi Eğitim Kaydınızı Kaydedin

Günümüzde yeni yükselen iş online eğitimler yapmaktır. Büyük bir grup geçimini bununla sağlıyor. Bu nedenle, çevrimiçi eğitimlerin yüksek kalitesini garanti etmek çok önemlidir. Profesyonel ekran kaydedicimiz, çevrimiçi eğitim kaydınızın her adımını koruyabilir!

Oyun Modu Free Screen Recorder Pro Deneyimi

Oyun modu ile Free Screen Recorder Pro en iyi oyunlarınızı ve anlarınızı yakalayın!

iTop Ekran Kaydedici, oyundaki en önemli anlarınızı sorunsuz bir şekilde kaydetmek için Oyun Modu’nu sunar. Oyun kliplerini ve kendinizi aynı anda yakalayın.

 • Yüksek Performans Düşük CPU Kullanımı
  Oynanışı gecikmeden kaydetmek için NVIDIA, AMD, Intel’in donanım hızlandırmasından yararlanın.
 • Yüksek Tanımlı Kayıt
  Oyunları 4K UHD, 1080p 60fps FHD kalitesinde kalite kaybı olmadan kaydedin. MP4, MKV, MOV, AVI vb. gibi çok çeşitli çıktı formatlarını destekleyin.
 • Kullanımı Süper Kolay
  Basit bir arayüze sahip, yeni başlayanlar için uygun bir ekran kaydedici. Oyununuzu birkaç tıklamayla PC’ye kaydedin veya kısayol tuşlarını kullanın.

Ekran Kaydedicinin Ücretsiz Özelliklerinin Keyfini Çıkarın

Ekranı Esnek Bir Şekilde Yakalayın
Ekranınızın herhangi bir alanını kaydedin. Tam ekran, belirli bir pencere yakalayın veya istediğiniz herhangi bir bölgeyi seçin. Ayrıca alanı sabit oranlı, 16:9 veya 4:3 olarak kaydedin ve son kullanılan kayıt alanını hızla elde edin.

Web Kamerasını/Yüz Kamerasını Kaydet
Ekranı ve kendinizi aynı anda kaydetmek için web kamerası/yüz kamerası videosu çekin. PC’deki ekran kaydedicimizle web kamerası video yerleşimi ile kolayca eğitim videosu, sunum, oyun oynama vb. yapın.

Ses kaydı
Çoklu ses kayıt seçeneklerini destekleyin. Mikrofondan dahili/harici sesi serbestçe yakalayın veya aynı anda sesli kayıt ekranı yapın. Çevrimiçi müzikleri kolaylıkla almak için en iyi Windows ekran kaydediciyi de kullanabilirsiniz

Gecikmesiz HD Kayıt
Ortalama %8 CPU kullanımıyla iTop Screen Recorder, son derece akıcı video ekran kaydını gerçeğe dönüştürüyor. PC’de 1080p 60fps ve hatta 4K video çekerken gecikmesiz kayıt deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri Yakalama
iTop Ekran Kaydedici, kayıt sırasında durmadan ekran görüntüleri yakalamanıza yardımcı olur. Daha sonra paylaşmak üzere istediğiniz zaman ekran görüntüsü almak için kontrol çubuğundaki ekran görüntüsü düğmesini veya kısayol tuşunu kullanabilirsiniz.

Çoklu Çıktı Formatları
iTop Ekran Kaydedici, MP4, AVI, MKV, MOV, MP3, FLAC vb. dahil olmak üzere 12’den fazla çıkış video/ses formatını destekler. Sorunsuz oynatma veya yükleme için kayıtlarınızı ana akım oynatıcılar/cihazlarla tam uyumlu hale getirin.

iTop Screen Recorder Diğer Özellikleri

 • Videolarınızda Filtre ve BGM
 • Altyazılar, Çıkartmalar ve Görseller
 • Ses Gürültü Azaltma
 • Zamanlanmış Kayıt
 • Gelişmiş Video/Ses Ayarları
 • Hızlı Video Paylaşımı
Diğer Fırsatlar İçin Okumaya Devam Edin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu