Bilişim

Razer Hazel RGB Yüz Maskesi Projesi Gerçek Oluyor

Razer Hazel RGB Yüz Maskesi Projesi Gerçek Oluyor. Yüz maskenizin daha fazla teknolojiye sahip olmasını dilediyseniz, çok fazla beklemeniz gerekmeyebilir.

Razer RGB Akıllı Sesi Değiştiren Yüz Maskesi

Razer, bu hafta RGB kaplı, sesi değiştiren yüz maskesinin sonunda satın alabileceğiniz gerçek bir Razer ürünü olacağını doğruladı.

Razer, ilk olarak Ocak ayında CES 2021 teknoloji ticaret fuarı sırasında Hazel Projesi ‘nin bir prototipini sergiledi. Bu hafta, Razer kıdemli pazarlama müdürü Mike Scharnikow, Razer’ın Project Hazel ve güçlü teknoloji seti ile ilerlediğini doğruladı.

Bu konuda prototip olarak CES’ten çok sayıda harika geri bildirim aldık ve bu aslında prototip aşamasından konsept aşamasından ve konsept aşamasından çıkıp bunu yolumuza götürdüğümüz bir şey

Scharnikow, aktif hava ventilasyonu ile N95 uyumlu maskenin tanıtımını yaptı. Tüm teknoloji konseptleri piyasaya çıkmaz. Ve eğer yaparlarsa, bazen prototipten farklı görünürler.

Ancak Razer, “sesinizi maskenin içinden alıp çok net, net bir şekilde yeniden oluşturmak için Razer ‘ın ses amplifikatör teknolojisini kullanan bir hoparlör dizisi gibi Project Hazel prototipinde ayrıntılı olarak açıklanan birçok özellikle ilerliyor gibi görünüyor.

Ayrıca, pil bilgisi sağlayabilen özelleştirilebilir RGB ve gözlüklerin buğulanmasını önlemek için maskeyi yüzünüze yapıştıran silikon bir bant da var.

Scharnikow o dahil yanı COVID-19 pandemik mücadelede dahil oldu dikkat çekti üretim tesislerinin bazı dönüştürme maskeler yapmak ve üzeri bağış Tıbbi tesislere 1 milyon maske.

Şimdiye kadar Project Hazel’ı siyah veya beyaz olarak gördük, ancak başarılı olursa ek seçenekler görebiliriz. Scharnikow, Razer’ın ürünlerine yeni renk seçenekleri getirme geçmişine sahip olduğunu kaydetti.

“Öncelikle bunu ortaya çıkarmak, harika bir ürün olduğundan emin olmak, hayranlarımızın ve müşterilerimizin sevdiği ve gerçekten mümkün olan en iyi şekilde kullandıklarından emin olmak istiyoruz. Ve sonra kişiselleştirme ve benzerleri için üzerine farklı renkler koymanın yollarını bulabiliriz ”dedi.

Project Hazel için bir çıkış tarihini paylaşamadı, ancak bu ayrıntıların “önümüzdeki aylarda” mevcut olacağını söyledi.

Scharnikow maskeden bahseden tek kişi değil. Razer CEO’su Min-Liang Tan da bu hafta Yahoo Finance’e , Razer’ın “bunu gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğini ve akıllı maskeyi göndereceğini” söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu