Endüstri
Trend

Dijital Akıcılık Modeli ile Dijital Yeteneklere Öncelik Verin

Dijital Akıcılık

Dijital Akıcılık: Belirsizliklerle baş edebilmek için ihtiyaç duyduğunuz Dijital Yeteneklere öncelik verin.

Dijital Akıcılık Modeli, yatırım riskinizi minimum seviyeye indirmenize ve organizasyonlarda dayanıklılık oluşturmanıza destek olacaktır.

Yeni normale uyum sağlamaya daha iyi hazırlananlar, yeni iş modellerine ve yeni çalışma şekillerine odaklanarak kesintilere hızlı yanıt vermekteler. Krizle baş edebilmek için gereken dijital yeteneklere sahip olmayanlar, hayatta kalmak için savaşıyorlar.

Şimdi bir firma olarak neler yapabileceğinizi düşünme ve bir sonraki normale yanıt olarak öncelik verme, uyum sağlama ve esneklik oluşturma zamanı.

Digital Fluency Modeli bir sonraki hamlenizi yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Esnek Dijital İşletme İnşa Etmek

Modern dijital işletmeler, zorlu zamanlarda hayatta kalır ve başarılı olur. Çünkü stratejilerini desteklemek için en uygun Dijital Yetenekleri inşa etmişlerdir. Kesintinin kaynağı ne olursa olsun güçlü bir şekilde uyum sağlayabilirler.

Dijital Akıcılık, özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz için gerekli olanı başarmak, işinize ve müşterilerinize sürekli olarak yatırım yapmanın ve gelişmenin önemini kabul etmekle ilgilidir. Akıcılık her yetenek için, her organizasyon için ve hatta aynı organizasyonun farklı bölümleri arasında farklı olacaktır.

Akıcılığa giden yol, başarılı olmak için bir şeylerin değişmesi gerektiğinin farkında olarak başlar. Kuruluşunuz için doğru dijital yatırım düzeyini belirleyin. Gerçekten başarılı olmak için önce kendi benzersiz ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi anlamalı ve buna göre yatırım yapmalısınız.

Bu modeli kuruluşunuzun hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu yetenek derecesini ve bu yeteneklere ulaşmak için gereken yatırımları belirlemenize yardımcı olacak. Yüksek ya da düşük yatırım riskini azaltacak.

Yürütmede Digital Fluency

Ürün ve hizmet döngü süreleri, daha fazla Dijital hizmet dağıtma kabiliyeti, değişiklik yapma yeteneği ve daha sık veri noktalarının yakalanması, daha uyarlanabilir bir iş modeline yol açar.

İşletmeyi Güçlendirmede Dijital Akıcılık

Yenilik ve ürün mükemmelliği, pazarın şekillenmesine, benzersiz gelir modellerine yol açar. Temel bir yetenek olarak kuruluşun tüm yönlerinde duyarlılık ve samimi müşteri etkileşimleri yaratın.

Optimizasyonda Dijital Akıcılık

Kısıtlamaları kaldırın. Değer dağıtım hızı ve teknolojinin benimsenme kolaylığı, daha yüksek getiri ve yeni iş değeri akışlarının ortaya çıkmasına yol açar.

Daha fazla Dijital Endüstri haberleri için…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dijital akicilik isletmeler icin pandemi doneminde oldukca onemli oldu. Bu zorlu zamanlarda sirketinizin hayatta kalabilmesi icin dijital yeteneklere agirlik verilmesi gerekir. Tesekkurler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu