Bilişim

Uzak Apple İşletmesi İçin Proje Yönetimi Merlin Projesi

Uzak Apple İşletmesi İçin Proje Yönetimi Merlin Projesi. Kuruluşlar, Apple merkezli işletmeleri desteklemek için güçlü proje yönetimi araçları arıyor. Belki de Merlin Project bu ihtiyaçları karşılıyor?

Uzak Apple İşletmesi ve Merlin Projesi

İşletmeniz Mac’lere ve / veya iPhone / iPad’e taşındıysa , özellikle uzak ekipleri desteklemek için MS Project’in yerini alacak güçlü bir proje yönetimi çözümü arıyor olabilirsiniz . İşte yardımcı olması gereken bazı bilgiler.

Proje Planlamalarında Kritik Proje Sihirbazları ve Merlin Projesi

Gerçek şu ki, en iyi seçilmiş ve motive edilmiş uzaktan dağıtılmış ekiplerden bile en iyi sonucu elde etmek, proje planlamasında büyük yatırımlar gerektiriyor. Sonuçta, insanlar mevcut olmadığında, ekip liderleri genel görevleri ulaşılabilir çıktılara ayırma sorumluluğunu üstlenmelidir.

Merlin Project, Apple kullanıcıları için şehirdeki tek oyun değil; Wrike , MeisterTask , Zoho Project ve halihazırda dikkatinizi çekmeye çalışan diğer çözümlere de bakabilirsiniz.

Proje yönetimini ve ekip işbirliğini destekleyen yazılım, uzak kuruluşa geçişten yararlanıyor. Pazarın, 2020’de 5,37 milyar dolardan 9,81 milyar dolara çıkarak 2026’ya %10,67’lik bir YBBO’ya ulaşması beklenen bir segment. Gelecekte proje yönetimi çözümlerine (Merlin dahil) daha yakından bakmayı planlanıyor.

Uzak Apple İşletmesi Merlin Project, proje planlamasını, yürütmeyi, n’yi ve iletişimi desteklemek için tasarlandığı göz önüne alındığında, ikincisi geliştirici için iyi bir haberdir. Başka bir deyişle, uzaktan dağıtılan ekipleri yönetmenin belirli zorlukları için yapılmıştır ve kritik işletmelerde zaten kullanılmaktadır.

Merlin Projesini Kim Kullanıyor?

Merlin Project müşterileri, ABD ve AB uzay endüstrilerinde, özellikle pazarlama, telekom ve medya şirketlerinde çalışmaktadır. Yazılım aynı zamanda mimaride, inşaatta da kullanılıyor. Hatta en büyük yazılım şirketlerinden biri bile onu “kendi Mac iş birimlerinde” kullanıyor.

Çözüm aynı zamanda etkili bir şekilde ölçeklenerek hem giriş seviyesindeki kullanıcılar hem de deneyimli proje yöneticileri için erişilebilir hale geliyor. Birden fazla kullanıcı tarafından yapılan değişiklikleri veri kaybolmadan, üzerine yazılmadan veya çakışan dosyalar oluşturmadan senkronize eden güçlü senkronizasyona sahiptir.

Merlin Projesi Neler Sunuyor?

Mac, iPhone ve iPad için yerel olarak yazılmış olan yazılımın temel özellikleri arasında iş kırılımı (gantt şeması, netplan vb.), Çevik düşünme için Kanban panoları, zihin haritalama, kaynak yönetimi ve kaynak havuzu araçları bulunur. Merlin ayrıca çalışan atama raporu oluşturma, gruplama, stil verme ve dışa / içe aktarma araçları sunar.

İkincisi, MS Project, Microsoft Excel, MindManager, XML, OPML ve daha fazlasından bir şeyler getirebileceğiniz (ve bu formatlarda da dışa aktarabileceğiniz) anlamına gelir. Kullanıcı başına yıllık 149 ABD doları veya iPad / iPhone sürümü için kullanıcı başına yıllık 69,99 ABD dolarıdır ve hem iOS hem de Mac’teki hemen hemen her özelliğe erişebilirsiniz.

Hangi İç Görüler Sağlar?

Kullanımda, proje yöneticilerinin bir projedeki tüm faaliyetler arasındaki bağımlılıkları ortaya çıkaran prosedürel yapılar oluşturmasına yardımcı olur. Bu, yönetimi proje süresi, temel hedefler ve stratejik proje çıktıları hakkında daha etkili tahminler yapma konusunda güçlendirdiği için çok kullanışlıdır.

Planlar, bütçeler, maliyetler, ilerleme ve değişiklik yönetiminin tümü, çeşitli raporlama ve iş akışı şemaları ve şablonlarında proje ayrıntılarını çıkarabilen bu planlar dahilinde uygulanabilir. Neredeyse her projenin kaydığı düşünüldüğünde, proje planında değişiklikleri uygulama yeteneği paha biçilmezdir.

Merlin Projesi Kimler İçin Uygun Değildir?

Merlin Projesi ile ilgili belki de en büyük zorluk Windows desteğinin olmamasıdır. Birden fazla platform çalıştıran işletmelerin hepsini destekleyen bir çözüme ihtiyaç duyması muhtemel olduğundan, bu muhtemelen ürünün potansiyelini köreltecek bir şeydir. Bununla birlikte, iPhone, iPad ve / veya Mac çevresinde standartlaşan kuruluşlar, bu güçlü proje planlama çözümüyle hemen evde olacaklar.

Merlin proje Express de mevcut olduğundan, küçük projeler için optimize edildiğinden ve ihtiyaç duyduğunuz kadar öde esasına göre mevcut olduğundan, bireylerin ve küçük işletme kullanıcılarının tam ölçekli uygulamaya yatırım yapmasına gerek yoktur.

Uzak girişimin en büyük insan kaynakları sorunlarından birinin, yönetime yeni bir yaklaşım için hızla ortaya çıkan ihtiyaç olduğuna şüphe yok. Çalışma alışkanlıklarındaki değişim, yöneticilerin projeleri parçalamak, bazen eşzamansız dağıtılmış ekipler için bunları planlamak ve yürütmek için daha çok çalışması gerektiği anlamına gelir.

Bu daha zorlayıcı olsa da – belki de gizlenmiş geleneksel yöneticiler için imkansızdır – çalışan özerkliği, iş tatmini ve elde tutma açısından ödüller kabul edilebilir. Doğru yönetilen uzaktan çalışanlar daha iyi çıktı sağlar, daha uzun saatler çalışır ve daha iyi bir iş / yaşam dengesi elde eder.

Diğer proje yönetimi çözümlerinde olduğu gibi, Merlin Project, bu tür dağıtılmış ekiplerin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlamak için güçlü bir yazılım aracı sağlıyor gibi görünmektedir.

Bu tür aletlere olan ihtiyacın kabulü arttıkça, bu alanda, özellikle uzak işyeri ergonomisi ve çalışan sağlığı çevresinde bazı ilginç gelişmeler görmemiz kaçınılmaz görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu