Fırsatlar

Ücretsiz AOMEI Backupper Professional 2021

Ücretsiz AOMEI Backupper Professional 2021. Düzenli yedeklemeler, dosyalarınızı bir donanım arızasından, fidye yazılımı saldırısından, hırsızlıktan veya kazayla oluşan hasardan korumanın en iyi yoludur.

AOMEI Backupper Professional 2021 Ücretsiz Üyelik

31 Mart’ta gerçekleşen Dünya Yedekleme Günü‘nü kutlamak için, birinci sınıf yazılımı AOMEI Backupper Professional ‘ı tamamen ücretsiz indirme fırsatı veriyor. İhtiyaçlarınıza en uygun yedekleme yazılımını seçmek için aşağıdaki bağlantıyı takip etmeniz yeterlidir.

Bu özel tekliften yararlanmak için yazılımınızı 18 Mart ile 2 Nisan arasında kaydettirmelisiniz. Bu yüzden hızlı hareket edin.

Ayrıca iOS cihazlarınız için yedekleme yazılımı almayı seçebilir veya verilerinizi güvenli bir şekilde buluta yedekleyebilirsiniz.

AOMEI Backupper Professional ile Dosyalarınızı Koruyun

AOMEI Backupper Professional ile PC’nizdeki her şeyi yedekleyebilirsiniz. Tüm sistem, bir bölüm veya belirli dosyalar veya klasörler. Ayrıca, işletim sisteminiz de dahil olmak üzere tüm sürücüyü klonlayarak her şeyi yeni bir sabit sürücüye aktarmayı kolaylaştırabilirsiniz.

İster her şeyi isterse yalnızca belirli dosyaları isteyin, yedeklenmiş verilerinizi geri yüklemek de basittir. Her şey net adım adım talimatlarla açıklanmıştır.

AOMEI Backupper Professional ayrıca bir yedekleme görüntüsünün bütünlüğünü kontrol etmek, ön yüklenebilir kurtarma medyası (DVD veya USB sürücüsü gibi) oluşturmak, birden çok artımlı yedeklemeyi birleştirmek ve göz atmak için bir görüntüyü sanal bir bölüme bağlamak için araçlar sunar.

2021 Dünya Yedekleme Günü

Dünya Yedekleme Günü, düzenli yedekleme yapmanın önemini hatırlatır. Önemli dosyalarınızın kaybolması fazla zaman almaz ve bir kez gittiklerinde geri yüklemek imkansız olabilir. Felaketin ne zaman başlayacağını asla bilemezsiniz.

Profesyonel ve kişisel hayatımızın büyük bir kısmını dijital olarak saklıyoruz ve düzgün bir şekilde korunduklarından emin olmanın tek yolu düzenli bir yedekleme planıdır.

En iyi ücretsiz optimizasyon yazılımıyla bilgisayarınızı yeni gibi çalıştırın

AOMEI Backupper Professional Ücretsiz Üye Olun TIKLAYIN…

Diğer fırsatlar için Tıklayın…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu