Teknoloji Haberleri

PS5 Konsol Sipariş İptali ve Konsol Takibi Nasıl Yapılır?

PS5 Konsol Sipariş İptali ve Konsol Takibi Nasıl Yapılır? Başarıyla bir PS5 konsolu sipariş ettiniz mi? Peki o zaman tebrikler! O Sony konsolunu bekleme sürecini çoktan bitirmiş olsanız da, teslimat tarihi, nakliyesi, iptal etme isteği ve hatta siparişinizi nasıl takip edeceğiniz hakkında bilmeniz gereken şeyler var.

İşte bilmeniz gereken her şey.

Playstation 5: Siparişiniz Ne Zaman Gelecek?

Bir PS5 modeline olan talep kesinlikle zorlu oldu. Aslında, mağazaların çoğu, tüm stokları artık kısa sürede içinde bitiyor. Playstation Sipariş Takibi için okumaya devam edin.

Şanslı olanlardan biriyseniz, bilmeniz gerekenler nelerdir?

Playstation SSS ve Destek ‘e göre, konsol hakkında en çok sorulan sorular konsolun ne zaman geleceği, siparişin nasıl izleneceği ve hatta iptaller.

Direct Playstation’da Sipariş Verirken

Playstation sayfasının kendisinde sipariş veriyorsanız ihtiyacınız olan bilgiler burada.

Sony, her yere teslimat yapar. Ekspres kargo, siparişinizi 1-2 gün içinde verirken, standart kargo göndermeden önce üç gün içinde alabilir.

PS 5 Parca Siparisi

PS 5 parça siparişinizi takip etmek istiyorsanız, Playstation tarafından gönderilen e-postadan takip numaranızı almanız yeterli. Sipariş ayrıntılarına gidin ve “Siparişimi takip et” i seçin. Sony ‘ye göre, izleyicinin 24 saat içinde herhangi bir güncelleme alması imkansızdır. Bu nedenle zaman zaman kontrol edin.

PlayStation 5 Sipariş İptali

Ürünler, gönderildikten sonraki 30 gün içinde iade edilmeye uygun olabilir. Ancak PS Plus ve PS Now kuponları iade edilmez. Siparişiniz işleme alınmadıysa, Sipariş Durumu ‘na tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun.

Diğer Mağazalara Teslimat

Target veya Best Buy gibi çoğu mağaza, teslimat ve iptaller açısından aynı kurallara sahiptir. Daha fazla bilgi için PlayStation SSS sayfalarını kontrol ettiğinizden emin olun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu